Tahle stránka má omezenou podporu pro váš prohlížeč. Doporučujeme otevřít ji v jiném prohlížeči.

SLEVY až 78%.

Fotogalerie: Aviatická pouť 2023

Byli jsme se podívat na jedné z nejúžasnějších leteckých akcí v Česku. Vlastně nejen podívat. Poprvé jste měli možnost si prohlédnout, osahat a vyzkoušet oblečení BORN TO FLY naživo na našem stánku. Děkujeme všem, kteří se...

Red Bull a Jumeirah. Jak malé extremně výkonné letadlo přistálo na střeše hotelu

Pravděpodobně se i k vám dostala zpráva o tom, jak na střeše dubajského hotelu Burj Al Arab Jumeirah poprvé v historii přistálo letadlo.

Takhle vypadají letiště budoucnosti. Vytvořila je umělá inteligence

Napadlo vás někdy, jak asi budou v budoucnu vypadat letiště? My jsme si tuhle otázku položili. Vlastně nejen sobě. Zeptali jsme se na ni i umělé inteligence.

5 tipů na výlety letadlem a za letadly

Chcete si někam zaletět, ale ještě se necítíte na delší let za hranice republiky? Nebo vás lákají netradiční místa, která stojí za navštívení? I v Česku taková najdete. Přinášíme vám 5 tipů, které potěší nejen...

Supermarine Spitfire: elegantní, ale účinná zbraň

Ikonická stíhačka s nezaměnitelnou siluetou se stala díky svým zásluhám během druhé světové války legendou. Proto jsme ani na chvíli neváhali a umístili tenhle jedinečný stroj i na naše trička. Jaký je ale příběh tohoto letounu?

Rozhovor na ranveji: Petr Uhlíř

Málem z něj byl architekt. Už během prvního pilotního výcviku ale Petr Uhlíř cítil, že místo k výkresům ho to víc táhne za berany. Dnes usedá nejčastěji do kokpitu bizjetu. V hangáru má také dva veterány, kterým se věnuje ve svém volném čase. Přinášíme vám první díl ze série Rozhovor na ranveji s pilotem Petrem Uhlířem.

Seznamte se: Vlastimil Kotisa, zakladatel B2F

Vzpomínám si na ten den, jako by se to stalo včera. Mám měsíc před jedenáctými narozeninami. Ohromen všemi knoflíky a páčkami se z Aeroklubu Vyškov vydávám na svůj první let v malém letadle. Tento životní zážitek dostávám od rodičů jako předčasný narozeninový dárek.